7 روز ضمانت بازگشت

فروشگاه  لوازم خانگی و آشپزخانه آرکوپال سیتی در راستای مشتری مداری و آسودگی خاطر شما مشتریان عزیز تلاش های فراوانی را داشته ،که یکی از آین موارد خدمات پس از فروش می باشد که در صورت مشاهده نقص و اشکال در کالای خریداری شده، قبل از تحویل  محصول می توانید آن کالا را توسط تحویل دهنده به فروشگاه برگردانید.

در ادامه به بررسی دقیق چگونگی و شرایط گارانتی 7 روزه بازگشت می پردازیم تا هیچگونه شبهه ای برای شما مشتریان محترم باقی نماند.

7 روز ضمانت بازگشت کالا: 

اگر در هنگام تحویل کالایی که خریداری کرده اید متوجه مشکل فنی یا مغایرت با کالای خریداری شده در سایت شدید میتوانید تا  هفت روز ، پس از هماهنگی با کارشناسان فروشگاه آرکوپال سیتی آن محصول را همراه با کارتن و بسته بندی آن بازگردانید. به این نکته نیز توجه داشته باشید که  اگر به هر شکلی بسته بندی کالا دچار مشکل باشد فروشگاه آرکوپال سیتی از  پذیرفتن کالا معذور است. 

این امر شامل مواردی مانند خط و خش، شکستگی و استفاده های اشتباه و نادرست از کالای خریداری شده نمی شود. فروشگاه آرکوپال سیتی تضمینی برای برگشت کالا در صورت استفاده نادرست مشتری از کالا ندارد. 

اگر  مشخصات دقیق کالا با مشخصات ذکر شده در سایت فروشگاه آرکوپال سیتی مغایرت  داشته باشد تا 24 ساعت می توانید اطلاع دهید و کالا را برگردانید تا محصول  تعویض گردد(در صورتی که بسته بندی محصول سالم باشد)

مشتری می بایست هنگام تحویل کالای خریداری شده از پیک یا باربری با دقت آن را بررسی نموده و در صورتیکه هنگام حمل و نقل دچار شکستگی شده باشد آن را از باربری یا پیک تحویل نگرفته و رسید تحویل را امضا نکند.

همچنین  اگر کالای خریداری شده با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد نیز  مشمول بازگشت کالا پس از 24 ساعت می باشد که در اینصورت نباید کالای مورد  نظر از بسته بندی باز شود.

اگر  سفارش داده شده پس از زمان مشخص شده برای شما ارسال نشده باشد با  پشتیبانی آرکوپال سیتی (شماره 09106005613) تماس حاصل فرمایید و متذکر شوید، برای این کار داشتن  شماره ی پیگیری از جانب مشتریان گرامی الزامی است.

همانطور  که گفته شد در همه ی موارد بازگرداندن کالا، اطلاع رسانی به پشتیبانی سایت آرکوپال سیتی (شماره ی تماس 09106005613 )لازم است.

هزینه رفت و برگشت جهت استرداد کالا نیز به عهده مشتری می باشد.

نکته  دیگر اینکه به هیچ عنوان برای استرداد کالا خود حضوری اقدام نفرمائید. قبل  از استرداد کالا با فروشگاه تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت  کنید. 

نکته  ی آخر اینکه بسته بندی کالای برگشتی باید به همان شکل اولیه و بدون  هیچگونه نقصی از قبیل نوشتن بر روی آن و یا تغییر حالت بسته بندی و پاره  شدن بوده و همینطور کالای خریداری شده بهیچ وجه استفاده نگردیده باشد.